Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek jednowarstwowy biały fi 62 mm, 110 ml (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Papierowy kubek jednowarstwowy o pojemności 110 ml oraz średnicy 62 mm w kolorze białym z zielonym nadrukiem.
Świetnie sprawdzi się w kawiarniach, barach, punktach promocyjnych oraz podczas wydarzeń plenerowych. Dzięki niewielkiej pojemności i wysokiej jakości wykonania doskonale sprawdzi się przy serwowaniu espresso, degustacjach oliwek, serów oraz słodkości. Zaokrąglone, gładkie brzegi zapewniają komfort użytkowania.
Wykonany z papieru powleczonego PLA (mączką kukurydzianą), co sprawia, że jest całkowicie kompostowalny. Jest to świetna alternatywa dla plastiku! Charakteryzuje się odpornością na temperatury do 100°C.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku - skontaktuj się z nami w tym celu!
Nie zapomnij o pasującej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 60 mm |
| Średnica | 62 mm |
| Pojemność | 110 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.