Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Miska papierowa, okrągła fi 185 mm, 750 ml (paczka 50 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | RSC-26K |
| Waga produktu (kg): | 0,90 |
| Zastosowanie: | zimne, ciepłe potrawy, lody, sałatki, zupy |
| Materiały: | papier z recyklingu, PLA |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 posiada certyfikat BPI COMPOSTABLE i testy SGS |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wysokość pojemnika: | 4,8 cm |
| Średnica pojemnika: | 18,5 cm |
| Pojemność (ml): | 750 |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 100 |
| Producent: | Vegware |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 48 mm |
| Średnica | 185 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Maria
Sprzedajemy w tych opakowaniach makarony na wynos, świetnie się sprawdzają, bardzo wygodnie się z nich je, a wyglądają OBŁĘDNIE!!