Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
| Numer produktu: | NOV37 |
| Waga produktu (kg): | 0,32 |
| Zastosowanie: | do misek z trzciny 350 ml |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | Średnica : 112 mm Wysokość : 7 mm |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 7 mm |
| Średnica | 112 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.