Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Półmisek głęboki z otrąb pszennych, 24 x 16 cm (paczka 100 szt.)
4.33
Duża ilość
Opis
| Numer produktu: | P - 24 |
| Waga produktu (kg): | 0,11 |
| Materiały: | otręby pszenne |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 24 cm x 16 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 180 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 240 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 160 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Otręby pszenne |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
MaREK
Dosyć praktyczne, niezła wytrzymałość jak na produkt, który można po użyciu zjeść. Co do smaku to już kwestia gustu.