Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Ręcznik papierowy, naturalny - 50 x 25 cm (paczka 120 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | 17203 |
| Waga produktu (kg): | 0,61 |
| Materiały: | papier |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 50 cm x 25 cm |
| Kolor: | naturalny |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 120 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 500 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 250 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Szary |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.