Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Słomka z bambusa, 23 cm x 10 mm (paczka 12 szt.)
5
Na wyczerpaniu
Opis
Produkt w 100% biodegradowalny - bambus.
Naturalny, kraftowy kolor.
Dodatkowo w zestawie szczotka do czyszczenia.
| Numer produktu: | 87526 |
| Waga produktu (kg): | 0,15 |
| Materiały: | bambus |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | długość 23 cm, średnica 10 mm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 80 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 12 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 230 mm |
| Średnica | 10 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Bambus |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Wojciech
Zostały przez Nas kupione na imprezę tematyczną. Nasi znajomi byli zachwyceni wyglądem i możliwością wielokrotnego użytku.