Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Burger box 11,5 x 11,5 x 7 cm (paczka 80 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Idealnie sprawdzi się w punktach gastronomicznych typu fast food, foodtruckach i restauracjach serwujących dania na wynos. Można w nim podawać zarówno burgery jak i kanapki czy bajgle, ale nie tylko! Będzie doskonałym rozwiązaniem do przechowywania drobnych rzeczy. Dodatkowo posiada praktyczne zamknięcie od góry.
Wykonany w 100% z wysokiej jakości kartonu. Wybierając ten produkt, wspierasz zrównoważone rozwiązania. Zadbajmy wspólnie o środowisko!
Istnieje możliwość personalizacji - zapytaj nas o szczegóły nadruku Twojego logo na naszych burger boxach!
Pojemnik nie podlega dodatkowej opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 80 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 115 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 115 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.