Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Burger box 15,5 x 15,5 x 9 cm (paczka 50 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Papierowy burger box o wymiarach 15,5x15,5x9 cm w kolorze brązowym.
Świetnie sprawdza się w restauracjach, food truckach oraz wszelkich punktach gastronomicznych specjalizujących się w burgerach i nie tylko! Będzie doskonałym opakowaniem na kanapki oraz bajgle. Funkcjonalny kształt zapewnia wygodne przechowywanie i transport.
Wykonany w 100% z kartonu ze świeżych włókien, co sprawia, że jest całkowicie biodegradowalny, a to świetna alternatywa dla naszego środowiska.
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 155 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 155 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Jola
Świetne!
Tomasz
Trzymają ciepło, opakowanie fajnie absorbuje tłuszcz. Polecam!