Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do napojów zimnych z PLA, fi 78 mm, 250 ml (paczka 25 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Transparentny kubek z PLA do napojów zimnych o pojemności 250 ml oraz średnicy 78 mm.
Doskonale sprawdzi się do serwowania zimnych napojów – od świeżych soków i lemoniad, przez smoothie, aż po chłodne koktajle. Zapełnij go pysznym deserem lub chłodnym napojem w upalny dzień i delektuj się smakiem! Świetnie sprawdzi się w beach barach, podczas eventów plenerowych i w całorocznych punktach gastronomicznych. Transparentna forma pozwala na estetyczną prezentację serwowanego produktu.
Wykonany w 100% z PLA (mączki kukurydzianej), co sprawia, że jest całkowicie kompostowalny. Świetna alternatywa dla produktów plastikowych. Wytrzymały na temperatury do 40°C, doskonale sprawdza się przy mrożonych napojach.
Nie zapomnij o pokrywce – znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do tego kubka sprzedajemy osobno!
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo. Skontaktuj się z nami w tym celu!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 78 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.