Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do napojów, fi 78 mm, 250 ml (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Transparentny kubek do napojów z PETu, o pojemności 250 ml, średnicy 78 mm i wysokości 117 mm.
Doskonale sprawdzi się do serwowania mniejszych porcji zimnych napojów, takich jak piwo, smoothie czy świeżo wyciskane soki. Idealny również do deserów, galaretek czy lodów. Komfortowy w użytku, a lekka konstrukcja sprawia, że kubek jest świetną alternatywą dla naczyń szklanych. Transparentny, doskonale eksponuje zawartość.
Wykonany z PETu (politereftalan etylenu), charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Wytrzymałość na temperatury do 70°C sprawia, że sprawdzi się także przy serwowaniu ciepłych napojów. Nadaje się do recyklingu - po użyciu wystarczy wyrzucić kubek do żółtego pojemnika.
Twoje logo na naszym kubku? To możliwe! Zapytaj nas o opcje personalizacji i stwórz produkt idealnie dopasowany do Twojej marki.
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 117 mm |
| Średnica | 78 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.