Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do napojów, fi 95 mm, 300 ml (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Transparentny kubek do napojów o pojemności 300 ml i średnicy 95 mm.
Kubek cieszy się popularnością na eventach i wydarzeniach plenerowych, w beach barach i na koncertach. Świetnie się sprawdzi na lemoniadę, matchę czy też różnego rodzaju drinki. Transparentność pozwala na jak najlepsze wyeksponowanie Waszego napoju!
Wykonany z PET (Politereftalan Etylenu), co zwiększa jego temperaturę wytrzymałości do 70°C. Po użyciu pamiętaj, aby trafił do żółtego pojemnika. Dzięki temu będzie mógł zostać poddany recyklingowi.
Nie zapomnij o pokrywce – znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do tego kubka sprzedajemy osobno!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, kubek podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 105 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.