Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Jednowarstwowy kubek papierowy o pojemności 250 ml, wysokości 87 mm i średnicy 80 mm w kolorze brązowym.
Sprawdzi się idealnie do serwowania gorących i zimnych napojów - od aromatycznej kawy i herbaty, po orzeźwiające lemoniady. Niezbędny w lokalach oferujących napoje na wynos, takich jak kawiarnie, herbaciarnie, czy też podczas eventów. Jasnobrązowy kolor podkreśla naturalny, ekologiczny charakter produktu. Gładkie brzegi i kompaktowy rozmiar zapewniają wygodę użytkowania.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego polietylenem (PE). Skutecznie zabezpiecza przed przeciekaniem, pozwalając cieszyć się napojem przez dłuższy czas. Charakteryzuje się odpornością na temperatury do 100°C.
Oferujemy możliwość indywidualnego nadruku na kubkach!
Nie zapomnij o pasujących do kubka pokrywkach - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 87 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.