Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Jednowarstwowy kubek papierowy z powłoką PE o pojemności 300 ml, średnicy 90 mm i wysokości 105 mm, w kolorze brązowym.
Świetnie sprawdzi się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów - od kawy, herbaty, przez lemoniady aż po mrożone herbaty. Idealne rozwiązanie dla kawiarni, herbaciarni, stoisk z napojami czy cateringu. Naturalny wygląd podkreśla ekologiczny charakter lokalu.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego polietylenem (PE), który skutecznie zabezpiecza przed przeciekaniem. Dzięki jednowarstwowej konstrukcji kubek jest lekki, a zarazem bardzo wytrzymały. Odporność na wysokie temperatury sprawia, że jest bezpieczny w kontakcie z ciepłymi napojami.
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na kubkach!
Do kubków dostępne są kompatybilne pokrywki sprzedawane osobno - sprawdź produkty powiązane!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Zamów kubki jednowarstwowe i postaw na wygodę!
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 105 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Jola
Polecam