Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek karbowany fi 62 mm, 100 ml (paczka 25 szt.)
1
Duża ilość
Opis
Karbowany kubek papierowy o pojemności 100 ml, średnicy 62 mm i wysokości 60 mm w naturalnym, brązowym kolorze.
Idealne rozwiązanie do serwowania espresso, porcji degustacyjnych herbaty i czekolady. Świetnie sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach jak i na eventach plenerowych czy imprezach okolicznościowych. Dodatkowa, karbowana ścianka skutecznie chroni przed poparzeniem.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PLA (mączka kukurydziana). W pełni kompostowalny i przyjazny dla środowiska. Odporny na temperatury do 100°C.
Nie zapomnij o odpowiednich pokrywkach - znajdziesz je w produktach powiązanych. Pokrywki sprzedawane są osobno!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, kubek podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 60 mm |
| Średnica | 62 mm |
| Pojemność | 100 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Nie |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.