Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Miseczka dressingowa z papieru, fi 40 mm, 35 ml (paczka 250 szt.)
Opis
Miseczka dressingowa z papieru o pojemności 35 ml oraz średnicy 40 mm, w białym kolorze.
To rozwiązanie stworzone z myślą o serwowaniu sosów, dipów, dressingów czy porcji dodatków. Niewielki rozmiar i poręczna forma sprawiają, że doskonale sprawdzś się zarówno w restauracjach, barach szybkiej obsługi, food truckach, jak i w cateringu czy sprzedaży dań na wynos. To wygodne rozwiązanie do podawania ketchupów, musztardy, majonezów, sosów sałatkowych, oliwek, orzeszków czy porcji przypraw. Świetnie nadają się także do degustacji podczas eventów plenerowych, targów czy spotkań firmowych.
Wykonana w 100% z wysokiej jakości papieru, jest lekka, a zarazem wytrzymała. Odporna na szeroki zakres temperatur od 0°C do 100°C, można w niej podawać zarówno sosy gorące, jak i zimne, bez ryzyka odkształceń. To ekologiczna alternatywa dla miseczek plastikowych.
Szukasz miseczek dressingowych o innej pojemności? Sprawdź pozostałe produkty z kategorii miseczki dressingowe.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 250 szt. |
| Wysokość | 31 mm |
| Średnica | 40 mm |
| Pojemność | 35 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Hubko
Ulubione maleństwa! Klienci wolą takie niż plastikowe
Freda
Wspaniałe, papierowe. Jestem oczarowana