Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
| Numer produktu: | M - 20 |
| Waga produktu (kg): | 9,20 |
| Materiały: | otręby pszenne |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica 20 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 180 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Średnica | 200 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Otręby pszenne |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Michasia
Bardzo polecam! Są wytrzymałe. Świetna jakość. Cena zdecydowanie adekwatna do jakości. Świetne dla fanów zero waste. Mój piesek też je uwielbia. Na pewno jeszcze po nie wróćę :)
Justyna
piekłam w nich mini zapiekanki w piekarniku i z miseczkami nic się nie stało. Na pewno jakość jest świetna! Polecam ;)