Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Miska papierowa Love Nature, okrągła fi 150 mm, 500 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Ekologiczna miska papierowa o pojemności 500 ml oraz średnicy 150 mm w kolorze brązowym.
Niezawodne i estetyczne rozwiązanie dla lokali serwujących dania na wynos. Papierowa, przyjazna dla środowiska miska zachowuje swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur nawet do 100°C. Pozwala to bezpiecznie serwować zarówno schłodzone, jak i gorące dania: od lodów i sałatek po zupy oraz dania obiadowe. Naturalny, brązowy kolor doskonale prezentuje się podczas eventów street foodowych, wpisując się w nowoczesny, ekologiczny trend. Nadruk „Love Nature” dodatkowo podkreśla, że wybierasz rozwiązania przyjazne planecie.
Wykonana z papieru powleczonego dyspersyjną warstwą ochronną - naturalną, roślinną powłoką odporną na wilgoć oraz tłuszcz, która skutecznie zastępuje tradycyjny plastik. Jest w 100% kompostowalna i jest bezpieczna w kontakcie z żywnością.
Zestaw zawiera 50 sztuk lekkich, wytrzymałych i praktycznych misek, które są wygodne w użyciu i przechowywaniu. Pokrywki dostępne są oddzielnie jako produkt uzupełniający - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Wybierz trwałą alternatywę dla plastiku i zadbaj o środowisko, jednocześnie oferując swoim klientom najwyższy standard pakowania dań na wynos!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 46 mm |
| Średnica | 150 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Laura
Od kochających naturę, dla kochających naturę.
Andrzej
Ładne ale dorgie