Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
| Numer produktu: | L003N |
| Waga produktu (kg): | 0,40 |
| Materiały: | Pulpa z trzciny cukrowej |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 340 ml |
| Kolor: | naturalny |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 47,8 mm |
| Średnica | 152 mm |
| Pojemność | 340 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.