Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pipeta przezroczysta 0,5 ml, 8,8 cm (paczka 100 szt.)
1
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 85809 |
| Waga produktu (kg): | 0,08 |
| Zastosowanie: | nabieranie płynów |
| Materiały: | PE |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 8,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 100 |
| Producent: | PAPSTAR |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 88 mm |
| Pojemność | 0,5 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Polietylen (PE) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Julka
Od lat je kupujemy, innych nie szukamy