Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Karton wytrzymały, tłuszczoodporny, świetnie chroni produkt przed zniekształceniem. Kwadratowy kształt ułatwia transport kilku tortów naraz.
FSC - Forest Stewardship Council AC to międzynarodowa organizacja non-profit, promująca odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami poprzez certyfikację drewna.
Produkt rozłoży się nawet w przydomowym kompostowniku.
JUŻ TERAZ MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO NADRUKU!
| Numer produktu: | 71728 |
| Waga produktu (kg): | 8,10 |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 28 cm x 28 cm x 10 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 90 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 280 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 280 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Iza
Długo szukałam jakiegoś opakowania na torty z prostym składaniem i wreszcie coś co nie wymaga instrukcji obsługi składania. Dzięki Contino!