Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Tacka papierowa 2-dzielna na frytki, 15,5 x 8,5 x 3,8 cm (paczka 80 szt.)
5
Średnia ilość
Opis
|
Numer produktu: |
87257 |
|
Waga produktu (kg): |
1,10 |
|
Materiały: |
papier |
|
Certyfikat: |
wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
|
Warunki przechowywania: |
w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
|
Wymiary produktu: |
15,5 cm x 8,5 cm x 3,8 cm |
|
Kolor: |
brązowy/kraft |
|
Minimalna temperatura (°C): |
0 |
|
Maksymalna temperatura (°C): |
85 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 80 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 155 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 85 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Produkt dzielony | Dwudzielny |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Marcinn1
Papier dobrej jakości, aż szkoda marnować do frytek.