Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie z okienkiem na ciasta, sałatki, 19 x 19 x 5 cm, 1500 ml (paczka 25 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Kartonowe, zamykane opakowanie z okienkiem o wymiarach 19x19x5 cm oraz pojemności 1500 ml w kolorze brązowym z białym wnętrzem.
Doskonałe rozwiązanie do serwowania sushi, ale nie tylko! Spakujesz w nim drobny upominek oraz domowe wypieki, a transparentne okienko pozwoli na idealne wyeksponowanie produktu. Jest to świetna alternatywa dla plastikowych pudełek.
Brązowa część pojemnika (w środku biała) wykonana została z wysokiej jakości kartonu, co sprawia, że jest w pełni biodegradowalna. Natomiast okienko wykonane jest z PLA (mączka kukurydziana). Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 190 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 190 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Pojemność | 1,5 l |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.