Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Torebka fałdowa kraft, otwarta na burgera, kebab 17 x 16 cm (paczka 1000 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Klasyczna kwadratowa płaska torba kebab, otwarta. Popularna do hamburgera. Kolor kraft brązowy.
Na gorące lub zimne wypieki, pieczywo lub suche przekąski.
Wykonana w 100% z makulatury, bez dodatku tworzyw sztucznych.
| Numer produktu: | 22481 |
| Waga produktu (kg): | 2,70 |
| Zastosowanie: | wynos |
| Materiały: | papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 17 cm x 16 cm |
| Kolor: | kraft |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 1000 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 170 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 160 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.