Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Pojemnik z PLA 250 ml z pokrywką.
| Numer produktu: | VHD-08 |
| Waga produktu (kg): | 0,63 |
| Zastosowanie: | zimne potrawy, lody, sałatki, desery |
| Materiały: | 100% PLA roślinny |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wysokość pojemnika: | 5 cm |
| Szerokość pojemnika: | 10,5 cm |
| Pojemność (ml): | 250 |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 122 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 105 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.