Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Torba papierowa w naturalnym kolorze kraftu o wymiarach 32 cm x 21 cm x 33 cm
- Wytrzymała i pakowna
- W pełni biodegradowalna
- W 100% ekologiczna, wykonana z materiałów naturalnego pochodzenia tj. papieru z recyklingu oraz papieru celulozowego
| Numer produktu: | 47434 |
| Waga produktu (kg): | 1,00 |
| Zastosowanie: | zakupy, na wynos |
| Materiały: | papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 32 x 21 x 33 cm |
| Kolor: | kraft |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 320 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 210 mm |
| Wysokość | 330 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.