Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik dressingowy z przykrywką, 30 ml, 2,08 cm x 6,13 cm x 8,75 cm (paczka 100 szt.)
Opis
Transparentny pojemnik dressingowy z pokrywką wykonany z PETu o wymiarach 2,08 x 6,13 x 8,75 cm i pojemności 30 ml.
Szukasz sposobu na bezpieczny transport sosów? Ten pojemnik jest do tego niezbędny! Trwały materiał pomaga zachować świeżość produktu na dłużej. Cechuje się doskonałą wytrzymałością temperaturową (od -5°C do 70°C), a wbudowana pokrywka zapewnia szczelność podczas dostaw. Świetny wybór dla lokali oferujących dania na wynos, ale nie tylko! Swoje zastosowanie znajdzie również w pudełku na lunch zabieranym do pracy oraz w domowym zaciszu.
Wykonany z PETu (politereftalan etylenu). Po zużyciu wyrzuć opakowanie do żółtego pojemnika i daj mu drugie życie dzięki recyklingowi!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 87,5 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 61,3 mm |
| Wysokość | 20,8 mm |
| Pojemność | 30 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.