Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik sałatkowy z PETu z pokrywką 1500 ml 7,6 cm x 18,2 cm x 20,8 cm (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Transparentny pojemnik sałatkowy z PET-u z pokrywką, o wymiarach 20,8 x 18,2 x 7,6 cm oraz pojemności 1500 ml.
Świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju sałatki, surówki, owoce oraz ciasta. Dzięki wbudowanej pokrywce, dania w nim można szczelnie zamknąć, co sprawia, że są bezpieczne w trakcie tranpsportu. Niezastąpiony element każdego sklepu spożywczego, restauracji, baru mlecznego czy stołówki.
Wykonany w całości z PET-u (politereftalan etylenu), nadaje się do recyklingu. Odporny na temperatury do 70⁰C (przez maksymalnie dwie godziny). Nie jest przeznaczony do podgrzewania dań w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Można w nim przechowywać potrawy w zamrażarce.
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 208 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 182 mm |
| Wysokość | 76 mm |
| Pojemność | 1,5 l |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.