Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pokrywka z rPET do pojemnika okrągłego fi 165 mm, 750-1030 ml (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
| Numer produktu: | LIOBSA159 |
| Waga produktu (kg): | 0,30 |
| Zastosowanie: | pokrywka do pojemników: NIRKE1030W, NIRKE750W |
| Materiały: | rPET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Średnica pojemnika: | 16,5 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Średnica | 165 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | rPET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.