Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Food box papierowy o pojemności 750 ml oraz wymiarach 9 x 9 x 9,5 cm, w kolorze brązowym.
Idealny do serwowania makaronów, sałatek, dań azjatyckich, ryżu, curry czy zestawów lunchowych. Wbudowane zamknięcie utrzymuje temperaturę potraw i chroni je podczas transportu. Niezastąpiony przy sprzedaży posiłków na wynos. To praktyczny wybór dla restauracji, food trucków, firm cateringowych oraz podczas eventów plenerowych.
Wykonany w 100% z wytrzymałego papieru powleczonego PE (polietylenem), co sprawia, że jest lekki i wytrzymały. Dodatkowa powłoka sprawia, że pozostaje szczelny i nie odkształca się nawet przy dłuższym użytkowaniu. Materiał dzięki swojej lekkości jest wygodny w transporcie i magazynowaniu. Co ważne, jest odporny na temperatury nawet do 120°C!
Oferujemy możliwość wykonania indywidualnego nadruku na naszych opakowaniach - skontaktuj się z nami w tym celu!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 90 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 90 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.