Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Wszechstronna, okrągła pokrywka
średnica 11,7 cm, przezroczysta
Wykonana z rPET, wysokiej jakości tworzywa naturalnego
W 100% ekologiczna, przyjazna dla środowiska
| Numer produktu: | SER117CV15C |
| Waga produktu (kg): | 0,3 |
| Materiały: | rPET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią, produkt nie nadaje się do użytku w kuchenkach mikrofalowych, |
| Średnica pokrywki: | 11,7 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 15 mm |
| Średnica | 122 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.