Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papierowy pojemnik o pojemności 90 ml, średnicy 60 mm i wysokości 58 mm, w kolorze brązowym.
Doskonały wybór do serwowania sosów, dressingów i dipów w zestawach obiadowych. Świetny do mini deserów, kremów i musów podawanych w kawiarniach i cukierniach. Dzięki kompaktowym wymiarom znajdzie swoje zastosowanie podczas degustacji.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PE (polietylenem). Odporny na tłuszcz, wilgoć oraz temperatury do 70°C, przeznaczony do dań zimnych oraz ciepłych.
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na pojemnikach. Skontaktuj się z nami w tym celu.
Dopasowane pokrywki są sprzedawane osobno - sprawdź produkty powiązane!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, pojemnik podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 58 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Pojemność | 90 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.