Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Karton transportowy 18,5 x 18,5 x 12,5 cm (paczka 30 szt.)
4.5
Na wyczerpaniu
Opis
Zapewnia bezpieczeństwo w transporcie wrażliwych na wstrząsy pojemników (np. słoików).
Wkładkę separującą i słoiki należy kupić oddzielnie.
| Numer produktu: | 21513 |
| Waga produktu (kg): | 2,44 |
| Zastosowanie: | karton przeznaczony do transportu jedzenia |
| Materiały: | tektura |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 18,5 x 18,5 x 12,5 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 80 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 30 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 185 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 185 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
staszek
dobry do ociepleń