Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Transparentny pojemnik do sosów, wykonany z PP (polipropylenu) o pojemności 50 ml oraz średnicy 66 mm.
Szukasz sposobu na bezpieczny transport sosów? Ten pojemnik jest do tego niezbędny! Trwały materiał zapewnia szczelność i pomaga zachować świeżość produktu na dłużej. Cechuje się doskonałą wytrzymałością temperaturową (od -8°C do 100°C). Idealny wybór dla lokali oferujących dania na wynos, ale nie tylko! Swoje zastosowanie znajdzie również w pudełku na lunch zabieranym do pracy oraz w domowym zaciszu.
Wykonany z PP (polipropylen), wielokrotnego użytku, co jest potwierdzone certyfikatem producenta.
Nie zapomnij o pasujących pokrywkach - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ wykonany został z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 27 mm |
| Średnica | 66 mm |
| Pojemność | 50 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.