Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Białe, dwudzielne opakowanie z pokrywką o wymiarach 230 x 205 x 70 mm.
Wykonane z trzciny cukrowej, która jest ekologiczną alternatywą dla polistyrenu.
Produkt ma wspaniałe właściwości termiczne, zatrzymuje ciepło i pozwala parze ulotnić się na zewnątrz.
Pudełko można przechowywać w zamrażarce oraz podgrzać w kuchence mikrofalowej.
Bardzo dobre rozwiązanie na obiady i cateringi lub sprzedaż ciast na kiermaszach i festynach.
| Numer produktu: | RAMB2 |
| Waga produktu (kg): | 1,90 |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 230 x 205 x 70 mm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 230 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 205 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt dzielony | Dwudzielny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.