Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pokrywka trójdzielna, transparentna do pojemnika cateringowego, 228 x 228 mm (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Trójdzielna, transparentna pokrywka o wymiarach 228 x 228 mm.
Wykonana z wytrzymałego materiału jak trzcina cukrowa. Łatwo się zamyka na pojemniku.
Daje wysoką szczelność, dzięki czemu z łatwością można transportować posiłki na wynos.
| Numer produktu: | RAPPET |
| Waga produktu (kg): | 0,80 |
| Materiały: | rPET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Średnica pokrywki: | 228 x 228 mm |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 80 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 228 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 228 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | rPET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.