Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Zamykany, tłuszczoodporny pojemnik na frytki o wymiarach 11 x 7,3 x 11 cm, w kolorze brązowym.
To praktyczne opakowanie stworzone specjalnie do serwowania frytek, nuggetsów, czy krążków cebulowych. Kompaktowa forma i wygodny kształt idealnie sprawdzi się w food truckach, barach szybkiej obsługi czy na festiwalach. Wbudowane zamknięcie doskonale nadaje się do bezpiecznego pakowania dań na wynos. Pudełko jest lekkie, stabilne i poręczne.
Wykonany z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 g/m2, powleczonego PE (polietylenem). Nie przemaka i utrzymuje potrawy w nienaruszonej formie. Odporny na temperatury do 85°C.
Szukasz innego opakowania na frytki? Sprawdź pozostałe produkty z kategorii Opakowania na frytki.
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 110 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 73 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Pojemność | 150 g |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.