Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik z PLA z pokrywką, 16,1 x 12,5 x 6,4 cm, 500 ml (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 161 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 125 mm |
| Wysokość | 64 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Benek
W sam raz na sałatkę.