Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Idealnie sprawdzi się do ciepłych napojów na wynos. A zimą: kawa, herbata czy czekolada smakuje jeszcze lepiej.
| Numer produktu: | VLID89P |
| Waga produktu (kg): | 0,30 |
| Zastosowanie: | pasuje do kubków od 300-600 ml |
| Materiały: | papier |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 posiada certyfikat BPI COMPOSTABLE i testy SGS |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica 8,9 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 90 |
| Producent: | Vegware |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Średnica | 89 mm |
| Głębokość (dotyczy mebli) | 600 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.