Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pokrywka wypukła z otworem z PETu do kubka fi 99 mm (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
okrągła pokrywka
średnica 9,9 cm, 4,32 cm, przezroczyste
wykonane z PET-u,
| Numer produktu: | 45468 |
| Waga produktu (kg): | 0,19 |
| Materiały: | PET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Średnica pokrywki: | 9,9 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
| Producent: | PAPSTAR |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 43 mm |
| Średnica | 99 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.