Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Spód kartonowy do pakowania dań na wynos. Świetnie eksponuje np. wyroby cukiernicze i wraz z przezroczystą pokrywą zapewnia bezpieczny transport.
UWAGA! Opakowanie 30 sztuk zawiera wyłącznie tace kartonowe (spody), bez przezroczystych pokrywek. Pokrywy można znaleźć w "Produktach powiązanych".
|
Numer produktu: |
LX19EKK |
|
Waga produktu (kg): |
0,67 |
|
Materiały: |
wykonane ze 100% biodegradowalnych materiałów ekologicznych, nadaje się do kompostowania, bezzapachowe |
|
Certyfikat: |
wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
|
Warunki przechowywania: |
w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
|
Wymiary produktu: |
19 cm x 19 cm x 2 cm |
|
Kolor: |
brązowy |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 30 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 190 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 190 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Marta
Świetnie się sprawdza do tortów!