Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Torba papierowa, kraft - 29,5 x 19 x 12 cm (paczka 250 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Torba papierowa w kolorze kraftu, o wymiarach 29,5 cm x 19 cm x 12 cm.
- wytrzymała i pakowna,
-w pełni biodegradowalna,
- w 100% ekologiczna, wykonana z materiałów naturalnego pochodzenia tj. papieru z recyklingu.
| Numer produktu: | 86316 |
| Waga produktu (kg): | 4,60 |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 29,5 cm x 19 cm x 12 cm |
| Kolor: | brązowy |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 250 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 295 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 190 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.