Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Torebka żaroodporna 35,6 x 10,2 cm (paczka 500 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | VHC-GB4 |
| Waga produktu (kg): | 4,80 |
| Zastosowanie: | wszystkie gorące kanapki |
| Materiały: | papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 posiada certyfikat BPI COMPOSTABLE i testy SGS |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 35,6 cm x 10,2 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 90 |
| Producent: | Vegware |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 500 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 356 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 102 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.