Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Zgrzewarka do tacek do rozmiaru 405 x 270 mm (w tym np. tacek 1/2GN, rozmiar 325 x 265mm). Posiada możliwość zgrzewania dwóch tacek w jednym cyklu.
Świetnie sprawdzi się w cateringu, wydawaniu dań na wynos czy pracowniczych stołówkach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Prosta, wygodna obsługa. Urządzenie znacznie przyśpiesza i ułatwia codzienną prace zespołu wydającego posiłki. Dzięki kilku rodzajom tacek nadaje się zarówno do pakowania
pełnych dań obiadowych (ziemniaki, surówka i mięso), prostego lunch-u czy zup.
Maszyna wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, wyposażona w :
- ramię zgrzewające zwiększające siłę docisku,
- podajnik folii zgrzewanej usprawniający cały proces pakowania,
- nóż poprzeczny odcinający folię,
- dokładny system sterowania temperaturą zgrzewania (za pomocą pokrętła).
Zalecany rozmiar folii 235 mm.
Folie do zgrzewu PLA Folie do zgrzewania PET
Pełny wybór pojemników do zgrzewania w linku:
Pojemniki do zgrzewania 227 x 178 mm
DO ZGRZEWARKI MATRYCE DO ZGRZEWU SĄ SPRZEDAWANE OSOBNO!!!
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | AG02GASTRO |
| Waga maszyny | 23 kg |
| Wymiary maszyny | 620 x 370 x 290 mm |
| Wysokość po otwarciu | 830 mm |
| Wymiar tacki | 270 x 185 mm |
| Moc | 1600W |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gotowość do pracy / czas nagrzania | do 7 minut |
| Czas zgrzewania | 2 sekundy |
| Nóż odcinający folię | 1 sztuka |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | 1 sztuka |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 620 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 370 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Kolor | Srebrny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.