Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Zgrzewarka do tacek o standardowych wymiarach 227 x 178 mm. Jest nieznacznie większa od swojego brata AG02EKO , dzięki czemu posiada większy wybór matryc.
Świetnie sprawdzi się w cateringu, wydawaniu dań na wynos czy pracowniczych stołówkach.
Prosta, wygodna obsługa. Urządzenie znacznie przyśpiesza i ułatwia codzienną prace zespołu wydającego posiłki. Dzięki kilku rodzajom tacek nadaje się zarówno do pakowania
pełnych dań obiadowych (ziemniaki, surówka i mięso), prostego lunch-u czy zup.
Maszyna wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, wyposażona w :
- ramię zgrzewające zwiększające siłę docisku,
- podajnik folii zgrzewanej usprawniający cały proces pakowania,
- nóż poprzeczny odcinający folię,
- dokładny system sterowania temperaturą zgrzewania (za pomocą pokrętła).
Zalecany rozmiar folii 185mm.
Folie do zgrzewu PLA Folie do zgrzewania PET
Pełny wybór pojemników do zgrzewania w linku:
Pojemniki do zgrzewania 227 x 178 mm
DO ZGRZEWARKI MATRYCE DO ZGRZEWU SĄ SPRZEDAWANE OSOBNO!!!
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | AG02HD |
| Waga maszyny | 15 kg |
| Wymiary maszyny | 550 x 290 x 220 mm |
| Wysokość po otwarciu | 550 mm |
| Wymiar tacki | 270 x 185 mm |
| Moc | 800 W |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gotowość do pracy / czas nagrzania | do 7 minut |
| Czas zgrzewania | 2 sekundy |
| Nóż odcinający folię | 1 sztuka |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | 1 sztuka |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 550 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 290 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Kolor | Srebrny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.