Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Zgrzewarka do do misek o standardowych wymiarach 185mm, z nożem obcinającym folie po obrysie.
Świetnie sprawdzi się w cateringu, wydawaniu dań na wynos czy pracowniczych stołówkach.
Prosta, wygodna obsługa. Urządzenie znacznie przyśpiesza i ułatwia codzienną prace zespołu wydającego posiłki.
Maszyna wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, wyposażona w :
- ramię zgrzewające zwiększające siłę docisku,
- podajnik folii zgrzewanej usprawniający cały proces pakowania,
- nóż odcinający folię po obrysie, dzięki czemu zgrzew się nie zrywa
- dokładny system sterowania temperaturą zgrzewania (za pomocą pokrętła).
Zalecany rozmiar folii 185mm.
Folie do zgrzewu PLA Folie do zgrzewania PET
Świetnie sprawdza się do pojemników z linku poniżej:
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | RKO |
| Waga maszyny | 15 kg |
| Wymiary maszyny | 595 x 250 x 250 mm |
| Wysokość po otwarciu | 550 mm |
| Wymiar tacki | 185 mm |
| Moc | 800 W |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Gotowość do pracy / czas nagrzania | do 7 minut |
| Czas zgrzewania | 2 sekundy |
| Nóż odcinający folię | 1 sztuka |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | 1 sztuka |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 595 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 250 mm |
| Wysokość | 250 mm |
| Średnica | 185 mm |
| Kolor | Srebrny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.