Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Wkładka do opakowania na ciasto 19 x 14 x 9 cm (paczka 50 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Wkładka do pakowania na ciasto o wymiarach 19 x 14 x 9 cm.
Pasuje do kartonika o kodzie KSK190X140X90.
Istnieje możliwość stworzenia podobnej wkładki do pojemników o innych wymiarach pod indywidualne zamówienie.
Skontaktuj się z nami po większą ilość szczegółów.
| Numer produktu: | WKSK190X140X90 |
| Waga produktu (kg): | 0,95 |
| Zastosowanie: | wkład do KSK190X140X90 |
| Materiały: | papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Minimalna temperatura (°C): | -40 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 100 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 190 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 140 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Kolor | Biały |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.