Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papierowy burger box o wymiarach 11,5 x 10,5 x 8 cm w kolorze brązowym.
Dzięki swojej formie doskonale nadaje się do pakowania burgerów w food truckach. Świetny także do serwowania kanapek i tostów na wynos. Chętnie stosowany w cateringu i na imprezach plenerowych do potraw gorących oraz zimnych. Wbudowana pokrywka sprawia, że danie zachowuje swoją temperaturę przez dłuższy czas.
Wykonany z wysokiej jakości papieru, w pełni biodegradowalny. Sztywna forma sprawia, że opakowanie nie odkształca się pod wpływem ciepła. Odporny na temperatury do 120°C.
Szukasz burger boxów o innych wymiarach? Sprawdź pozostałe produkty z kategorii Opakowania na burgery lub produkty powiązane.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 75 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 115 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 105 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
michal
polecam