Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Dyspenser do serwetek szary (paczka 1 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Dyspenser do serwetek w szarym kolorze o wymiarach 14 cm x 11 cm x 15 cm.
Higieniczne i proste rozwiązanie chroniące serwetki przed wilgocią i zabrudzeniem.
Zaletą dyspensera jest łatwość dozowania oraz system, dzięki któremu użytkownik za każdym razem dozuje tylko jedną serwetkę.
Zapewnia mniejsze zużycie serwetek i jednocześnie redukuje koszt użytkowania.
Solidny i wytrzymały, łatwy w użyciu i płynny w działaniu.
| Numer produktu: | 5283 |
| Waga produktu (kg): | 0,40 |
| Materiały: | plastik |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 14 cm x 11 cm x 15 cm |
| Kolor: | szary |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 1 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 140 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 110 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Plastik |
| Kolor | Szary |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.