Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Tacka z liści palmowych, owalna, 20 x 12,5 x 3 cm, 300 ml (paczka 25 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Bardzo wytrzymały produkt, nadaje się zarówno do gorących, wilgotnych jak i oleistych potraw.
Przystosowany do przechowywania w zamrażarce oraz do używania w kuchence mikrofalowej.
Naczynie wykonane z liści palmowych , które wcześniej są suszone, oczyszczane i prasowane pod wpływem ciepła.
Produkt w pełni kompostowalny.
| Numer produktu: | 85502 |
| Waga produktu (kg): | 0,54 |
| Materiały: | liście palmowe |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 20 cm x 12,5 cm x 3 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | - |
| Maksymalna temperatura (°C): | - |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 200 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 125 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Liście palmowe |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.