Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Wykonany z bagassy - włókien trzciny cukrowej uzyskanych po wyciskaniu soku.
Talerz z trzciny cukrowej jest bardziej wytrzymały od papierowego - ma sztywną, przyjemną w dotyku strukturę. Nie wpływa na smak serwowanej potrawy.
Produkt nie posiada żadnej powłoki plastikowej lub chemicznej; można je wyrzucić do przydomowego kompostownika.
Wytrzymuje temperatury do 150°C, można podgrzewać w kuchence mikrofalowej.
Brak zawartości chemicznych materiałów i plastiku czyni go bardziej przyjaznym dla środowiska. Został wykonany z naturalnych surowców, które po zużyciu wrócą do środowiska.
| Numer produktu: | 86291 |
| Waga produktu (kg): | 1,50 |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 26 cm x 26 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | -10 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 150 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 260 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 260 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Staszek Borecki
U mnie się sprawdzają